200590390_2493104194167003_5968548952268619242_n.jpg

Lennik Zomert

De gemeente Lennik tovert de Dekenijtuin de hele zomer lang om, tot een ruimte die coronaproof de mogelijkheid bied om publiek fijne zomerse weekends aan te bieden. Op die manier is er altijd wel iets te doen en krijgen de lokale verenigingen en handelaars de mogelijkheid iets extra op de planning te zetten.

Fier kunnen we meedelen dat wij onze artiesten van Charlie's Summer Garden hebben mogen plaatsen op Lennik Zomert. En kijken we ernaar uit jullie allen te mogen verwelkomen, dit samen met Lennik Zomert.

De activiteiten in de tuin zullen steeds plaatvinden tussen 8 uur en 23.30 uur (afhankelijk van het type) waarbij de coronaregelgeving te allen tijde gerespecteerd wordt.

Volg https://www.lennik.be/lennikzomert en de sociale media (Facebook en Instagram) alsook de facebookpagina Lennik Zomert voor alle info rond het programma en de ticketverkoop.

IMG_0009.jpg
steve tielens.jpg

Programmatie

za 12 jun: 17u-23u30EK België - Rusland 

do 17 jun: 17u-23u30EK Denemarken - België

ma 21 jun:17u-23u30EK Finland - België

za 26, 27, 28 of 29 jun:17u-23u30 EK achtste finale > enkel wanneer Belgen spelen 

zo 27 jun: 14u–17uInfodag Academie Peter Benoit 

do 1 jul:19u30-22uWorkshop bloemschikken: decoratief bloemstuk voor buiten 

vr 2 of 3 jul:17u-23u30Kwartfinale EK > enkel wanneer Belgen spelen 

zo 4 jul: 14u-18u Werelddag met wandelzoektocht, vurige Afrikaanse verhalen en Mozes met djembé

 zo 4jul: 19u-22uFilmvoorstelling: LION

di 6 of 7 jul: 17u-23u30Halve finale EK > enkel wanneer Belgen spelen 

za 10 jul: 14u-17uDe Curieuzeneuzenshow 

za 10jul:18u-23u30Vlaanderen feest! met optredens van Yves Segers, Johan Veugelers, Steve Tielens, Filip D'Haeze en DJ Koen 

zo 11 jul:17u-23u30Finale EK > enkel wanneer Belgen spelen 

za 17 jul:16u-23u30Gezinsactiviteit KWB zomert 

zo 18 jul:17u-23u30Pajots volkscafé met Arjaun in concert 

vr 23 jul:18u-23u30An evening with Alex Agnew 

za 24 jul:18u-23u30Johan Verminnen en The Glorius Gentlemansclub 

zo 25 jul:14u-17u Alle gekheid op een stokje 

do 29 jul: Uur volgt OKRA SKL 

vr 30 jul:18u-23u30 Clymans en van geel + lokale DJ 

za 31 jul:18u-23u30 Disco Dasco 

zo 1 aug:14u-17uKinderdisco "Springding" met Klutske 

vr 6 aug:18u-23u30 Show Magus & Carolus: magie - Illusie - humor 

za 7 aug:14u-18u30 Ferm onder de toren met optreden van Bart 

vr 13 aug:18u-23u30 Bram & Lennert + lokale DJ 

za14 aug:15u Wielerwedstrijd junioren 

zo15 aug:10u-18uPrinstreffen: openluchttentoonstelling oldtimer auto’s en moto’s 

zo 15aug:18u-23u30 Mama's Jasje 

za 21 aug:15u Dwars door Lennik: jogging 

za 21 aug:18u-23u30 Gene Thomas + lokale DJ 

zo 22 aug:14u-17u Clown Jaspie en Tony Frats “De Kermistent” 

za 28 aug:18u-23u30 Sunset Garden 

zo 29 aug:14u-17u De Malle Molen 

vr 3 sep: Uur volgt Ploegvoorstelling van VC LENNIK Heren (volley) 

zo 5 sep:18u-23u30 Sandra Kim 

za 11 sep: Uur volgt Activiteit bib 

zo 12 sep: 18u-23u30 Ambidance Soulmatic9 en Soulbrothers

Filip D'haeze.jpg
soulmatic 3
soulmatic 2
soulmatic 1
De groene planeet
malle molen
the MG's Brothers
jasper 7
jasper 5
jasper 4
jasper 2
jasper 3
bram
johan veugelers
bram en lennert

Subscribe Form

Thanks for submitting!